Ümraniye kedi sinekliği

Whatsapp ile güncel fiyat teklifi alabilirsiniz. 0543 239 78 57 numara üstüne tıklayıp whatsapp numaramıza yazabilirsiniz.

Yırtılmaz çelik kedi telinin ve sisteminin öncüsü olan firmamız hakkında ve çelik sineklik hakkında bilgiye instagram kedi sinekliği sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adımız @kedisinekligi yani senelerdir bu işle ana işimiz olarak uğraşmaktayız ve ana instagram sayfası tarafımıza aittir.

Ülkemizde senelerdir pencereden düşen kedilerin haberlerini alıyoruz. Haberden öte birde başımıza geldi ise bu acıyı en çok bizler biliriz. İşte başkalarıda bu acıyı yaşamaması için firmamız tamamen kediye dayanıklı olarak çelik sineklik teli ile hizmet vermektedir. Sadece tel olarak değil, kedilerin hiç bir şekilde açmaması içinde sistemler geliştirmiş ve yıllardır bir tek kedi bile bu teli ne yırtabildi ne açabildi. Biz ilk olarak sizden önce kendimizin geceleri rahat uyuyabilmesi için kedileri tanıyan hayvansever firma sahibi olarak onların yapabileceği bütün zeki ve yırtıcı hamlelere dayanıklı kedi sinekliği geliştirdik. Yani bize yırtabilir mi veya açabilir mi gibi sorunlar sormanıza dahi gerek yok. Biz kendi içimizin rahat etmesi için size gerek kalmadan baştan her şeyi düşündük ve ona göre gerekli tüm önlemleri aldık. Çelik sineklik kedi telimizi kedilerin hiç bir şekilde %200 yırtma ihtimali yoktur. O nedenle bize güvenebilirsiniz fiyat almak için whatsapp linkine tıklayıp bize yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın