Çelik sineklik teli (kediler için)

çelik sineklik teli

Çelik sineklik teli (kediler için)

İnstagram kullanıcı adımız @kedisinekligi ürün hakkında videolar için instagram sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tel: 0543 239 78 57 numara üstüne tıklayıp whatsapptan yazabilirsiniz.

Günümüzde olması gerektiği gibi sokaktaki hayvanların sahiplendirilmesi hız kazandı. İnsanlar artık cins kedi almak yerine sokakta bakıma muhtaç canları evlerinde evlat ediniyor. Ve hali ile onları korumak için eve aldığımızda bazı sorumlulukları beraberinde getiriyor. Bunların en temel ihtiyaç camlara sineklik yaptırmaktır. Çünkü kediler meraklı ve avcı ruhlu hayvandır. Her ne kadar zeki de olsa bir sinek ve bir kuş gördüğünde yükseklik kavramı olmadan ani hareketle pencere ve kapılardan zıplayarak yüksek kattan aşağı düşmektedir. Bu nedenle camlara kedi sinekliği yaptırmak kesin ve kesin gereklidir.

Peki normal sineklik işe yarar mı ? Hayır. Çünkü kesici tırnakları olan kediler için normal sineklik teli yırtılmaktadır. Bu nedenle çelik kedi teli olarak geçen yırtılmaz çelik sineklik teli yaptırmak gereklidir. Bu işi piyasaya yıllar önce bir sektör olarak çıkartan Marmara DoSe sineklik kedilerin herhangi bir şekilde pencereden düşmesini engellemektedir. Kedilerin tırnaklarına yüzde yüz dayanıklı çelik sineklik teli sayesinden camları içiniz rahat bir şekilde huzurla açık bırakıp eve oksijen girmesini sağlayabilirsiniz.

Genel olarak açılış yönü dışarı doğru olan sineklikler kedi için yapıldığı zaman içeri olması daha emniyetli oluyor. Tabi dışa doğru yapsak bile bunu kedinin ittiremeyeceği şekilde basit ama profesyonelce yöntemlerle mümkün hale getirebiliyoruz.